GN Cup Elimanacja IX - wyniki

Poniżej zamieszczam wyniki z zawodów GN Cup z dnia 19.11.17, które zostay rozegrane na Kanale Goczakowickim:

Imię i nazwisko Waga Miejsce w sektorze Miejsce w zawodach 
Sylwester Pakusiewicz 23800 g 1 1
Jacek Grobelny 23560 g 1 2
Tobiasz Bieliks 22230 g 1 3
Łukasz Hajto 22040 g 1 4
Mariusz Nowak 21444 g 1 5
Marek Cieslik 22280 g 1 6
Krystian Fałkowski 19690 g 2 7
Jan Białdyga 19550 g 2 8
Wiesław Goyl 17400 g 2 9
Marcin Kubałak 17050 g  2 10
Marcin Damiańczyk 19680 g 3 11
Tomasz Pecuk 18880 g  3 12
Michał Mirowski 18060 g  3 13
Krzysztof Siwek 16420 g 3 14
Łukasz Cuber 15380 g 3 15
Damian Morawiec 19410 g 4 16
Wasyl Mamikonyan 19840 g  4 17
Wojciech Kaczmarczyk 16280 g 4 18
Mieczysław Burek 16050 g 4 19
Dariusz Paletko 14780 g  4 20
Mateusz Przebięda 17230 g 5 21
Stanisław Sternal 17100 g 5 22
Grzegorz Przybył 15800 g 5 23
Robert Patyk 14690 g 5 24
Przemysław Bak 13140 g 5 25
Henryk Kubalak 17050 g  6 26
Mieczysław Bednarowicz 16580 g 6 27
Jacek Melrch 15090 g 6 28
Joachim Garcorz 13830 g 6 29
Marcin Nowak 12120 g 6 30
Michał Liberski 16150 g 7 31
Jarosław Caputa 15770 g 7 32
Paweł Jurczak 14140 g 7 33
Dominik Szczypka 12930 g  7 34
Stanisław Matlak 12110 g 7 35
Tomasz Madeja 16100 g  8 36
Michał Abucewicz 13710 g  8 37
Robert Krajewski 13060 g  8 38
Tomasz Klich 12130 g 8 39
Artur Spandel 12060 g  8 40
Paweł Pyka 15650 g  9 41
Mirosław Potyrcha 13600 g  9 42
Marek Wanty 12770 g  9 43
Andrea Furbiel 12030 g  9 44
Janusz Chrobak 11910 g  9 45
Marcin Gielnik 14820 g  10 46
Damian Kowalski  12870 g 10 47
Anna Sulka 12570 g 10 48
Radosław Rys  11700 g  10 49
Marek Gębacz 10940 g 10 50
Piotr Nędza 14400 g  11 51
Marcin Paletko 12350 g  11 52
Marek Gawin 11020 g 11 53
Marek Białecki 10780 g  11 54
Krzysztof Gwiazdoń 10100 g  11 55
Michał Jałowiecki 13930 g  12 56
Jerzy Siwek 11380 g  12 57
Jan Góra 10820 g 12 58
Tomasz Harbuz 10170 g 12 59
Władysław Abucewicz 9980 g 12 60
Janusz Masko  13000 g 13 61
Mariusz Długołącki 11160 g 13 62
Jan Want 10760 g  13 63
Adam Nosal 9070 g 13 64
Paweł Reyman 9020 g 13 65
Andrzej Kurasz 12680 g 14 66
Marcin Chmielorz 11060 g 14 67
Artur Kowalczuk 10700 g 14 68
Dariusz Niderla 8960 g 14 69
Paweł Koza 8830 g 14 70
Jacek Zieliński 12480 g 15 71
Mariusz Sobeczek 10880 g 15 72
Krzysztof Tyrala 9630 g 15 73
Janusz Pyka 8560 g 15 74
Artur Kurasik 8280 g 15 75
Łukasz Kubica 12440 g 16 76
Brunon Kurmak 8620 g 16 77
Michał Turbarz 8300 g 16 78
Dariusz Szostak 7510 g 16 79
Łukasz Nosal 6930 g 16 80
Paweł Blaszczyk 8130 g 17 81
Czesław Wieczorek 7330 g 17 82
Marcin Kostka  6680 g 17 83


ABC klasycznego feedera cz. 4
Zawody wędkarskie
26
Listopada
Poniżej zamieszczam wyniki z zawodów GN Cup z dnia 19.11.17, k...
15
Listopada
Serdecznie zapraszam na zawody "Zakończenie sezonu 2017". Impreza odb...
8
Listopada
Lista startowa została już zapełniona. W miarę ewentualnego zwalni...