GN Cup Elimanacja IX - kom. 2

Lista startowa została już zapełniona. W miarę ewentualnego zwalniania się miejsc z listy startowej będę wstawiał zawodników z listy rezerwowej.

Poniżej kilka ważnych komunikatów:

a. Zbiórka o godzinie 7:00 przy tzw. kapliczce lokalizację znajdziecie TUTAJ
b. Przed kapliczką proszę o pozostawienie miejsca dla samochodu firmy cateringowej, zagrodzę to miejsce wiaderkami
c. Zamówienie na wszelkie robactwo proszę zgłaszać do mnie telefonicznie. 667702882.
d. Aktualna lista startowa znajduje się poniżej

1. Krzysztof Gwiazdoń
2. Mateusz Przebięda
3. Michał Jałowiecki
4. Tomasz Klich
5. Jan Góra
6. Robert Krajewski 
7. Marcin Małecki
8. Krzysztof Tyrala
9. Jan Białdyga
10. Czesław Wieczorek
11. Nosal Łukasz
12. Anna Sulka
13. Andrzej Kurasz
14. Artur Spandel
15. Jarosław Caputa
16. Wojciech Kaczmarczyk
17. Brunon Kurman
18. Kamil Kowalewski
19. Paweł Błaszczyk
20. Paweł Baran
21. Tomasz Garcorz
22. Łukasz Kubica
23. Marcin Kostka
24. Łukasz Cuber
25. Marcin Gielnik
26. Krystian Falkowski
27. Maciej Jakubski
28. Michał Mirowski
29. Wiesław Goryl
30. Marcin Damianczyk
31. Michal Liberski
32. Marek Gawin
33. Marek Cieślik
34. Janusz Chrobok
35. Piotr Nędza
36. Jan Wanat
37. Janusz Maska
38. Dominik Szczypka
39. Mieczysław Bednarowicz
40. Jacek Grobelny
41. Paweł Reymann
42. Mariusz Długolecki
43. Paweł Jurczak
44. Paweł Madeja
45. Krzysztof Siwek
46. Jerzy Siwek
47. Karol Stabla
48. Mariusz Sobeczek
49. Marek Gębicz
50. Jacek Melich
51. Dariusz Paletko
52. Marcin Paletko
53. Łukasz Hajto
54. Przemysław Bąk 
55. Dariusz Szostak 
56. Marek Białecki
57. Paweł Pyka
58. Janusz Pyka
59. Bartłomiej Pogonowski 
60. Mirosław Potyrcha
61. Tomasz Pecuch
62. Artur Kurasik
63. Marcin Nowak 
64. Damian Kowalski 
65. Michał Turbiarz
66. Jacek Zieliński 
67. Marcin Chmielorz
68. Michał Abucewicz
69. Nosal Adam
70. Marcin Berger
71. Lukasz Słota
72. Tobiasz Bekiesz 
73. Tomasz Harbuz 
74. Mieczysław Burek
75. Remigiusz Procajło
75. Mateusz Stronczek
76. Mieczysław Bednarowicz
77. Radosław Ryś 
78. Sylwester Pakusiewicz
79. Andrea Fulbier
80. Marcin Marcin Kubalak
81. Damian Morawiec 
82. Mariusz Nowak 
83. Artur Kowalczyk 
84. Robert Patyk 
85. Marek Wanat 
86. Dariusz Niderlandzki
86. Władysław Abucewicz
87. Grzegorz Przybył 
88. Artur Klem 
89. Paweł Koza 
90. Stanisław Matlak 



Dla przypomnienia plan zawodów wygląda następująco

7:00 - 8:00, Śniadanie zapisy na listę startową, losowanie
8:00 -  8:30, Rozejście na stanowiska
8:30 – 10:30, Przygotowanie do wędkowania
10:30 – 14:30, Wędkowanie
14:30, Ważenie, obiad, ogłoszenie wyników

z wędkarskim pozdrowieniem
Mateusz Przebięda



ABC klasycznego feedera cz. 4
Zawody wędkarskie
26
Listopada
Poniżej zamieszczam wyniki z zawodów GN Cup z dnia 19.11.17, k...
15
Listopada
Serdecznie zapraszam na zawody "Zakończenie sezonu 2017". Impreza odb...
8
Listopada
Lista startowa została już zapełniona. W miarę ewentualnego zwalni...