GN Cup - Eliminacja I WYNIKI

Pierwsze elimicja GN Cup 2017 jest już za nami. Zawody odbyły się 12.03 na Kanale Goczałkowickim, uczetniczyło w nich 89 zawodników. Ryby dopisały, poniżej zamieszczam pełne wyniki, jednocześnie zapraszam na kolejne eliminacje, najbliższa odbędzie się 19.03 na kanale Goczałkiwickim.

Protokół klasyfikacji indywidualnej
Zawodów Spławikowych GN Cup 2017 Kanał Goczałkowicki 
rozegranych w dniu 12.03.2017
           
L.p. Nazwisko i Imię Sektor
stanow.
Wynik w sektorze Zajęte
miejsce
Punktów Miejsce
1 Mateusz Przebięda D 67 17 770 1,0 1
2 Krystian Fałkowski B 19 16 040 1,0 2
3 Andrzej Szkudlarek E 85 14 190 1,0 3
4 Jacek Matlas C 53 14 140 1,0 4
5 Michał Mikosz A 16 11 970 1,0 5
6 Paweł Jurczak D 66 16 970 2,0 6
7 Michał Turbiarz C 50 13 630 2,0 7
8 Jacek Grobelny E 80 13 390 2,0 8
9 Tomasz Klich B 22 12 160 2,0 9
10 Marcin Gielnik A 13 10 390 2,0 10
11 Mariusz Nowak D 64 15 560 3,0 11
12 Jarosław Caputa C 47 13 340 3,0 12
13 Paweł Pyka E 73 13 320 3,0 13
14 Krzysztof Gwizdoń B 21 11 240 3,0 14
15 Artur Kowalczyk A 6 9 430 3,0 15
16 Marcin Paletko D 70 15 210 4,0 16
17 Bartek Fido E 77 13 290 4,0 17
18 Maciej Białdyga C 54 13 280 4,0 18
19 Wojciech Kaczmarczyk B 26 10 530 4,0 19
20 Stanisław Sternal A 9 8 370 4,0 20
21 Łukasz Gierak D 55 14 780 5,0 21
22 Karol Stabla C 52 12 730 5,0 22
23 Tomasz Pecuch E 75 12 300 5,0 23
24 Piotr Kruk B 36 8 650 5,0 24
25 Bogdan Tarczoń A 4 8 030 5,0 25
26 Jacek Zieliński E 76 12 250 6,0 26
27 Marcin Tarczoń D 69 12 010 6,0 27
28 Marcin Chmielorz C 45 9 070 6,0 28
29 Mirosław Potyrcha B 20 8 450 6,0 29
30 Adam Kozak A 5 7 570 6,0 30
31 Damian Bojgot D 62 10 930 7,0 31
32 Rafał Grzyb E 74 9 500 7,0 32
33 Wiesław Lejk C 46 8 600 7,0 33
34 Artur Klem B 24 7 850 7,0 34
35 Jan Wanat A 3 7 040 7,0 35
36 Marcin Nowak D 68 10 290 8,0 36
37 Robert Krajewski E 83 8 470 8,0 37
38 Marek Gawin C 49 7 920 8,0 38
39 Karolina Duda B 34 7 270 8,0 39
40 Dariusz Paletko A 15 7 010 8,0 40
41 Janusz Niechrebecki D 71 8 930 9,0 41
42 Tomasz Czernik E 79 7 690 9,0 42
43 Wojciech Niewdana C 41 7 370 9,0 43
44 Robert Bluszcz B 28 6 990 9,0 44
45 Radosław Ryś A 17 6 800 9,0 45
46 Łukasz Kubica D 72 8 820 10,0 46
47 Marcin Berger C 48 7 240 10,0 47
48 Marcin Miczajka E 88 6 860 10,0 48
49 Janusz Pyka A 11 6 570 10,0 49
50 Adam Pol B 27 6 050 10,0 50
51 Jerzy Siwek D 61 8 180 11,0 51
52 Mieczysław Burek C 43 6 920 11,0 52
53 Mateusz Michalski E 82 6 650 11,0 53
54 Wojciech Dziedzic A 2 6 350 11,0 54
55 Artur Tyrpan B 30 6 040 11,0 55
56 Jack Melich D 60 8 090 12,0 56
57 Marcin Kostka E 90 6 570 12,0 57
58 Łukasz Cuber C 38 6 130 12,0 58
59 Kamil Chaciewicz B 29 5 520 12,0 59
60 Piotr Nędza A 18 5 120 12,0 60
61 Tomasz Harbuz D 56 7 560 13,0 61
62 Adam Wawrzyczny E 78 6 560 13,0 62
63 Adam Melerski C 44 5 900 13,0 63
64 Antoni Niewdana A 1 4 990 13,0 64
65 Dariusz Niderla B 23 4 410 13,0 65
66 Kamil Pławecki D 65 7 140 14,0 66
67 Patrycjusz Wodziński C 39 5 830 14,0 67
68 Anna Sulka E 89 5 500 14,0 68
69 Zenon Smolka B 32 4 310 14,0 69
70 Marcin Kosek A 8 4 230 14,0 70
71 Jan Góra D 63 6 660 15,0 71
72 Maciej Jakubski E 84 5 390 15,0 72
73 Mirosław Rudowski C 37 5 250 15,0 73
74 Marcin Kubalak B 33 4 120 15,0 74
75 Kazimierz Pawluc A 10 4 020 15,0 75
76 Leszek Stankiewicz D 58 5 560 16,0 76
77 Andrzej Jocheński E 81 5 310 16,0 77
78 Brunon Kurmon C 51 4 840 16,0 78
79 Janusz Adam B 31 3 890 16,0 79
80 Piotr Pilarczyk A 7 3 640 16,0 80
81 Krzysztof Tyrala D 59 5 080 17,0 81
82 Tomasz Terentiew E 87 5 020 17,0 82
83 Łukasz Kaszuba B 35 3 700 17,0 83
84 Piotr Wojtak A 14 3 480 17,0 84
85 Zbigniew Orczyk C 42 3 240 17,0 85
86 Łukasz Słota E 86 4 380 18,0 86
87 Stanisław Schab A 12 3 220 18,0 87
88 Rafał Walkowiak C 40 2 750 18,0 88
89 Przemysław Porembski D 57 1 100 18,0 89
           
           


ABC klasycznego feedera cz. 4
Zawody wędkarskie
15
Listopada
Serdecznie zapraszam na zawody "Zakończenie sezonu 2017". Impreza odb...
8
Listopada
Lista startowa została już zapełniona. W miarę ewentualnego zwalni...
25
Października
  Serdecznie zapraszam na ostatnie w sezonie 2017 zawody z c...