GN Competition Hooklenght Box

Produkcją pudełek na przypony zajmujemy się od dwóch lat. W tym czasie nasz Hooklenght Box (HLB) trafił do rąk wielu zadowolonych użytkowaników. Największą zaletą podstawowej wersji pudełka jest jego pojemność. Zmagazynujecie w nim przypony, które wystarczą na dwa sezony intensywnego wędkowania. Druga istotna zaleta HLB to możliwość przechowywania 15, 20, 25, 30, 40 cm przyponów. Jest to paleta długości, która wystarczy najbardziej wymagającym zawodnikom.

   
Minione dwa lata pokazały, że wiele osób doceniło jakość wykonania pudełka, jednak nie każdy potrzebuje aż tak obszernego magazynu przyponów. Wielu użytkowników nie korzysta także z 40 i 30 cm przyponów i chętnie zakupiłby mniejsze pudełko. To właśnie dla tych osób stworzyliśmy GN Competition Hooklenght Box (CHLB). 


Pudełko to ma wymiary 29x25 cm, tak więc podstawowa bryła jest mniejsza niemal o połowę w stosunku do starszego modelu. Samo pudełko ma ramkę wykonaną z twardego jesionowego drewna. Ramka złożona jest na tzw. zakładkę. Taki typ połączenia gwarantuje trwałość i solidność konstrukcji.


Z zewnątrza pudełko polakierowane jest czterema warstwami ekstremalnie twardego lakieru, który zabezpieczana CHLB przed wilgocią i zarysowaniami. Brzegi pudełka wykończono półokragłym frezem. Na górnej ściance wygrawerowano nazwę produktu GN Competiion Hooklenght Box.


Zawiaski schowano do wnętrza ramki. Zamiast zatrzasków zastosowaliśmy magnesy ktore pozwalają szybciej obsługiwać pudełko. Szybkie otwieranie ułatwia także wklęsły frez na przedniej części ramki.      


We wnętrzu pudełka znajdziecie pręciki pozwalające na magazynowanie przyponów w trzech długościach 15, 20, 25 cm. Najwięcej bo 12 par pręcików przygotowano na przypony 20 cm. Z kolei na przypony 15 cm i 25 cm mamy do dyspozycji po 9 par pręcików. Na każdym pręciku zmieścimy nim. 15 przyponów, co zapewnia nam całkowitą pojemność pudełka na poziomie około 450 przyponów, a w wypadku małych rozmiarów haczów ilość tą spokojnie możemy podwoić.


Wnętrze puełka zabezpieczono przed wilgocią i zabrudzeniami lakierem nitro. Przy każdym pręciku znajdziecie stempel do opisania wielkości i rodzaju haczyka oraz gdubości żyłki. Stempelek wykonano tuszem wodoodpornym. Opis nalepiej wykonywac ołówkiem: (I) jest odporny na wodę, (II) można go wymazać.   


Na bocznej ściance zostały nawiercone gniazda do montażu pręcików służących od odmierzania równych długości przyponów. Same pręciki w trakcie transportu przymocowane są do magnesu, który służy też do przechowywania zerwanych haczyków.    


Competiton Hooklenght Box jest produktem świetnie wykonany. Jakość wykończnia idzie w parze z funkcjonalnością. Produkt dedykowany jest dla zawodników, którzy głównie wędkują tyczką i batem na wodach stojących i wolnopłynących. Pudełko dnajdziecie TUTAJ:      

z wędkarskim pozdrowieniem
Mateusz Przebięda

 ABC klasycznego feedera cz. 4
Zawody wędkarskie
26
Listopada
Poniżej zamieszczam wyniki z zawodów GN Cup z dnia 19.11.17, k...
15
Listopada
Serdecznie zapraszam na zawody "Zakończenie sezonu 2017". Impreza odb...
8
Listopada
Lista startowa została już zapełniona. W miarę ewentualnego zwalni...