Dystrybucja produktów TimarMix

Marka Gliny Natura istnieje na rynku od 2013 roku. Początkowo osią naszej działalności była produkcja glin, jednak cały czas staramy się poszerzać ofertę, poszukując nowych produktów, które muszą cechować się absolutnie topową jakością, przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Powyższe wymogi bez wątpienia spełnia marka Dino, której dystrybucję rozpoczęliśmy w 2015 roku. Spławiki świetnie przyjęły się  na naszym rynku i mają dużą liczbę wiernych użytkowników.  W tym roku  robimy kolejny krok do przodu, którym bez wątpienia jest dla nas rozpoczęcie współpracy z TimarMix’em. Miło jest nam poinformować, iż obecnie  jesteśmy jego jedynym oficjalnym dystrybutorem  na Polskę.   

  
TimarMix jest marką, która istnieje na węgierskim rynku od 25 lat. W tym czasie firma ugruntowała swoją pozycję nie tylko na lokalnym podwórku, ale również we wszystkich liczących się wędkarsko krajach Europy. Założycielem firmy jest Gabor Timar czterokrotny spławikowy mistrz kraju i zawodnik który obok Erdeia Atili i Waltera Tamasa cieszy się największym uznaniem na Węgrzech.


Aktualnie TimarMix to nie tylko zanęty ale również wszelkie możliwe dodatki i komponent zanętowe. Bez wątpienia na szczególną uwagę zasługują zanęty serii elite dedykowane najbardziej wymagającym zawodnikom. Są to produkty wykonane z całkowicie naturalnych komponentów,  odpowiednio selekcjonowanych i przygotowanych. Przez drugą połowę 2015 roku miałem okazję zapoznawać się i testować poszczególne zanęty TimarMix. Myślę że dobrze poznałem ich właściwości, a także utwierdziłem się w przekonaniu o ich bardzo wysokiej wartości użytkowej. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że są to zanęty które w żadnym stopniu nie ustępują  najbardziej uznanym na rynku markom, a wręcz w niektórych przypadkach nie mają swoich odpowiedników, badź jak takich nie kojarzę.         

W ostami czasie powoli zamieszczam na stronie kolejne produkty TimarMix. W tej chwili dostępna jest już cała seria Elite: TUTAJ. W  przeciągu kilku najbliższych dni rozbudujemy dział feeder/mehoda w której znajdziecie szeroką gamę metodmixów, peletów, liquidów. Wszystko najwyższej jakości i w świetnej cenie.

  


Następnie oferta zostanie uzupełniona o zanęty karpiowe, różnego rodzaju dodatki zanętowe oraz  zanęty popularne.

  

z wędkarskim pozdrowieniem 
Mateusz Przebięda

 

 ABC klasycznego feedera cz. 4
Zawody wędkarskie
26
Listopada
Poniżej zamieszczam wyniki z zawodów GN Cup z dnia 19.11.17, k...
15
Listopada
Serdecznie zapraszam na zawody "Zakończenie sezonu 2017". Impreza odb...
8
Listopada
Lista startowa została już zapełniona. W miarę ewentualnego zwalni...